Růže bio květinová voda Zobrazit větší

Růže bio květinová voda

00712

Nový produkt

8 ks

189 Kč s DPH

Růžová voda obsahuje stoprocentní výtažek ze vzácné růže damašské a díky tomuto velice jednoduchému čistému bio složení je vhodná k péči o všechny typy pleti a dokonce i k přípravě pokrmů. Růžová voda je výjimečně kvalitní ingrediencí, která má vysoce pěstící účinky na pokožku a je vhodná i pro citlivou pleť.

Využití je opravdu všestranné. Růžová voda je velice vhodná k čištění pleti a odstraňování nečistot. Vyrovnává hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a zároveň ji jemně vypíná a revitalizuje. Extrakt z růže má silné vyživující účinky a posiluje přirozenou regenerační schopnost pleti, která se díky tomu snadněji hojí a snižuje se její přecitlivělost. Vodu lze také využít k fixaci make-upu či osvěžení během dne.

Růžová voda je vhodná také na podrážděnou kůži díky výrazně zklidňujícímu potenciálu, doporučuje se například po slunění, po holení či jako regenerační obklad na oteklé a unavené oči. Její použití je široké i v kuchyni, kde díky čistému složení bez přidaných látek nemusíte mít obavu z negativních zdravotních důsledků. Růžová voda tak přidá delikátní vůni a chuť mnoha sladkým pokrmům, dezertům či koktejlům.

KOUZLO DAMAŠSKÉ RŮŽE

Květová voda z růží je velice známým přípravkem, který je oblíbený již po staletí. Má opravdu univerzální využití a počátky jejího používání sahají až do dob starověku. Růže damašská pochází původem z Persie a po právu je nazývána královnou květin. Květová voda z ní je velice cenným kosmetickým prostředkem, který najde uplatnění v péči o celé tělo.

Růžová voda
ÚČINNÁ TONIZACE PRO VAŠI PLEŤ

Růžová voda je skvělým tonikem a pleťovou vodou v jednom. Díky praktickému aplikátoru, který vytváří jemnou mlhu, rovnoměrně pokryjete celou tvář voňavým závojem, jenž pokožku zvlhčí a zároveň mírně stáhne rozšířené póry. Květová voda z růže je vhodná pro všechny typy pokožky včetně citlivé. Nevysušuje, nezatěžuje pokožku a nelepí. Je také výborným podkladem pod oleje.

PÉČE O TĚLO I VLASY

Díky své jedinečné a ženské vůni je růže jednou z nejpopulárnějších. Její zvlhčující vlastnosti můžete využít pro pokožku celého těla a používat ji po každém sprchování. Růžová voda pomáhá uzamknout hydrataci v povrchových vrstvách kůže, a brání tak jejímu vysušování. Je také často využívána na vlhké či suché vlasy pro dodatečnou hydrataci a usnadnění jejich rozčesávání.

RYCHLÉ OSVĚŽENÍ

Jemná mlha má příjemné revitalizační účinky a aromaterapeutické působení růže navozuje atmosféru zklidnění a harmonie. Růžovou vodu použijte kdykoliv během dne pro rychlé osvěžení či k fixaci vašeho make-upu. Pomáhá také v případě, že to při líčení přeženete s pudrem nebo minerálním make-upem - pudrové produkty díky ní lépe a přirozeněji splynou s pletí. Růžová voda je také neotřelým pomocníkem do kuchyně, kdy ozvláštní vaše dezerty či koktejly.

Použití: Naneste na vatový tampónek a jemně čistěte pleť. Díky aplikátoru tvořícím jemnou mlhu je možno také nastříkat vodu přímo na pokožku.

Tip: Růžová voda je natolik čistá, že ji můžete použít i v kuchyni. Přidejte ji do krémů, ovocné zmrzliny či palačinek. Pár kapek můžete přidat také do nejrůznějších koktejlů.

(INCI): Aqua, Rosa damascena L

30 dalších produktů ve stejné kategorii: